Команда студентів НЛТУ України – переможець у Всеукраїнському конкурсі LoNG-2019

16 грудня 2019 р. в Академії DTEK  відбувся фінал Конкурсу, до якого увійшли 10 команд з вишів Харкова, Миколаєва, Житомира, Києва, Донецька і Львова.

Конкурсне завдання LoNG 2019 було пов’язане з Цілями Сталого Розвитку 2030, а саме досягненням Цілі № 8 «Економічне зростання та забезпечення гідних заробітних плат».

На Конкурс зареєструвались 78 команд з 53 закладів вищої освіти  і 23 міст України (Вінниця, Дніпро, Житомир, Запоріжжя, Івано-Франківськ, Ірпінь, Київ, Кривий Ріг, Лозова, Луцьк, Львів, Миколаїв, Одеса, Полтава, Рівне, Суми, Тернопіль, Харків, Херсон, Хмельницький, Черкаси, Чернівці, Чернігів).

Команда студентів НЛТУ України представляла проект «Стратегія розвитку Прикарпатської агломерації» “5 інновацій, 5 років, 10 000 робочих місць”

За оцінками журі, під час презентації конкурсних робіт команди продемонстрували ґрунтовну теоретико-практичну підготовку, результати власних досліджень, амбітність та масштабність мислення, сміливість, креативність, вміння працювати в команді, гарні навички усної презентації, самостійність та натхненність.

Організаторами конкурсу виступили: Глобальний договір ООН в Україні, Українська Асоціація з розвитку менеджменту та бізнес-освіти, Київська Бізнес Школа та Академія праці, соціальних відносин і туризму.

Партнери конкурсу – Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, компанія «Молочний альянс», «Energoatom», «ДТЕК – DTEK», «Alfa-Bank Ukraine», «Kernel».

Журі Конкурсу відзначило також, що досить складно було оцінювати конкурсні роботи та виступи команд, оскільки рівень підготовки команд-фіналістів був дуже високим, що називається «рівні серед рівних».

Абсолютні переможці:

І-е місце – команда Національного лісотехнічного університету України (м. Львів);

ІІ-е місце – команда Національного авіаційного університету (Київ);

ІІІ-е місце – команда Донецького національного університету економіки і торгівлі імені Михайла Туган-Барановського (м. Кривий Ріг).

Переможці у номінаціях:

• «Сміливе рішення»– команда «Defenders of the world» Миколаївського

Національного аграрного університету та команда «Vires Animi» Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»;

• «Соціальна значимість для стейкхолдерів» – команда «Get2Success» Харківського

національного автомобільно-дорожнього університету та команда «Економ компас»  Харківського національного університету імені В.Н.Каразіна;

• «Реалістичність та результативність» – команда Житомирського національного

агроекологічного університету та команда Харківського національного університету міського господарства імені О.М. Бекетова;

• «Команда, яка надихає» – команда Українського державного університету

залізничного транспорту (м. Харків).

Усі члени команд отримали Сертифікати учасника, а викладачі-консультанти – Подяки.

Партнери Конкурсу НАЕК «Енергоатом», «Молочний альянс, DTEK, Альфа Банк, KERNEL  нагородили абсолютних переможців призами – сучасними корисними гаджетами, а всіх інших переможців – сувенірними наборами компаній. Компанії-партнери Конкурсу задоволені результатами і висловили наміри щодо розвитку подальшої співпраці.

Склад команди-переможця Всеукраїнського студентського конкурсу LoNG-2019:

1. Шевченко Іванна – студентка групи МЗЕД-51м.
  2. Антосевич Іван – студент групи МЗЕД-21.
  3. Горбатюк Лілія – студентка групи ЕЕ-31.
  4. Зонгайм Олеся – студентка групи СПГ-41.
  5. Салабай Соломія – студентка групи МЗЕД-31з.

Викладачі-консультанти: зав. кафедри менеджменту ЗЕД доц. Матвеєв М.Е., доцент кафедри екологічної економіки Максимів Л.І.