ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

Вступ на ступінь магістр

НОВИНИ ЩОДО ВСТУПУ ДО МАГІСТРАТУРИ

Додаткове фахове вступне випробування
для вступників до магістратури скасовано

На виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законів України щодо вдосконалення освітньої діяльності у сфері вищої освіти» від 18.12.2019р. та відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 30.04.2020 р. № 1/9-228 «Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ» додаткові фахові вступні випробування для вступників, які вступають на навчання для здобуття освітнього ступеня магістра на основі ступеня вищої освіти (освітньо-кваліфікаційного рівня), здобутого за іншою спеціальністю (напрямом підготовки), який було заплановано на 29.05.2020 р. у ДВНЗ «Національний лісотехнічний університет України» скасовано.
     Це стосується усіх спеціальностей, за якими здійснюється підготовка здобувачів вищої освіти в університеті.

Реєстрація на ЄВІ з

Шановні вступники до магістратури ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”! Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України “Щодо реєстрації на

Вступна кампанія 2020

Міністерство освіти і науки України про вступну кампанію 2020: обсяги державного замовлення, умови прийому до закладів освіти та інші інформаційні