ПРИЙМАЛЬНА КОМІСІЯ

НАЦІОНАЛЬНИЙ ЛІСОТЕХНІЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ УКРАЇНИ

Вступ на ступінь Магістр​

Реєстрація на ЄВІ з Іноземної мови

Шановні вступники до магістратури ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”!Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України “Щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ” № 1/9-228 від 30.04.2020 р. реєстрація на ЄВІ розпочнеться о 09.00 год 12 травня і триватиме до 18.00 год 05 червня 2020р.
     Реєстрація на ЄВІ з іноземної мови (ЗНО) здійснюватиметься в онлайн режимі. Процедура реєстрації описана тут.
     Для реєстрації Вам потрібно надіслати документи на електронну пошту відповідного Навчально-наукового інституту університету, який здійснює прийом документів на обрану Вами спеціальність. Перелік спеціальностей для вступу, на які потрібно складати ЄВІ з іноземної мови наведено нижче.

Перелік необхідних документів для реєстрації на ЄВІ:
– заява-анкета;
– документ, що посвідчує особу;
– облікова картка платника податків;
– фотокартка для документів;
– документ про здобутий ступінь вищої освіти (для осіб, які закінчили навчання в минулих роках);
– медична довідка (тільки для вступників, які за станом здоров’я звільняються від ЄВІ).

Консультацію щодо реєстрації на ЄВІ/ЄФВВ можна отримати зателефонувавши у відповідний Навчально-науковий інститут університету.

Навчально-науковий інститут Лісового і садово-паркового господарства
     191 Архітектура та містобудування
Е-mail: ilspg@nltu.edu.ua       тел.: (032) 258-42-26.

Навчально-науковий інститут Інженерної механіки, автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих технологій
     133 Галузеве машинобудування
     151 Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Е-mail: magistr2020_imakit@nltu.edu.ua        тел.: (032) 237-10-50; (063) 215-91-81.

Навчально-науковий інститут Деревообробних та компютерних технологій і дизайну
     022 Дизайн
     187 Деревообробні та меблеві технології
     122 Комп’ютерні науки
     161 Хімічні технології та інженерія
Е-mail: magistr_idktd@nltu.edu.ua         тел.: (032) 238-44-96; (068) 708-51-44.

Навчально-науковий інститут Екологічної економіки і менеджменту
     051 Економіка
     071 Облік і оподаткування
     073 Менеджмент
     101 Екологія
Е-mail: magistr_ieem@nltu.edu.ua          тел.: (032)-258-42-23.

Реєстрація на ЄВІ з

Шановні вступники до магістратури ДВНЗ “Національний лісотехнічний університет України”! Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України “Щодо реєстрації на

Вступна кампанія 2020

Міністерство освіти і науки України про вступну кампанію 2020: обсяги державного замовлення, умови прийому до закладів освіти та інші інформаційні